Больной должен вместе с врачом
бороться с болезнью

Гиппократ

Пародонтологія

В даний час основною причиною втрати зубів у дорослих є не карієс, а запалення ясен — пародонтит. Бактерії атакують ясна, а в подальшому і кістку щелепи. Ясна починають кровоточити, зуби хитатися, з часом біля зубів з’являються кишені. Хвороба порушує надійність опорних зубів під протезами, а також стає важче встановити імплантати. Якщо не лікувати, захворювання переросте у хронічне.

З причин виникнення захворювань пародонту можна виділити два аспекти: генетична схильність і недостатня гігієна порожнини рота. Але ви не повинні сприймати захворювання як невідворотнє. Послідовна робота пацієнта і стоматолога відкриває відмінні терапевтичні перспективи.

Наша основна концепція у запобіганні пародонтиту полягає в тому, що ми — пацієнт та лікар — працюємо разом. Наш лікар професійно почистить зуби навіть у тих місцях, до яких неможливо дістати самостійно і, таким чином, знизить кількість бактерій у ротовій порожнині. Завдяки регулярній профілактиці та ефективному догляду вдома, можна запобігти розвитку пародонтиту або успішно вилікувати початкове запалення ясен.

Якщо запалення занадто складне, у лікуванні застосовуємо лазер. Використання лазера є одночасно безболісним і ефективним. Лазерний промінь випаровує хворі, запалені тканини і вбиває всі мікроби. Пародонтальні кишені при цьому стають практично стерильними, так що запалення не може продовжувати рухатися вперед і зникає набагато швидше.

       Чи зацікавлені Ви в лікуванні ясен? Тоді зателефонуйте нам за номером 067 506 81 96!

З любов’ю до посмішки,
Ваш стоматолог,
Ритченко Ігор Григорович