Возможно все.
На невозможное просто требуется
больше времени.

Дэн Браун

Імплантологія та хірургія

Наша концепція полягає у максимальному збереженні зубів. Потреба у хірургічних втручаннях виникає при гострих запаленнях, що поширюються на кістку; при сильному зубному болю, коли лікування вже неможливе. Часто показані для видалення зуби мудрості через недорозвиненість за розмірами, кривизну росту, недоступність для повноцінного пломбування.

На зміну видаленим зубам приходять зубні протези на імплантатах – найкращий метод відновлення втрачених зубів. Імплантати — безпечне та надійне рішення в будь-якому віці та практично в будь-якій ситуації. Зуби з опорою на імплантати забезпечують найбільш природне рішення з естетичної і функціональної точки зору. Вони гармонійно вписуються в зубний ряд, фіксуються так само надійно, як природні зуби та їх неможливо відрізнити від натуральних зубів по функції і зовнішньому вигляду в повсякденних умовах. При оптимальному догляді і регулярному професійному огляді коронки з опорою на імплантати служать так довго, як природний зуб.

Встановлення імплантатів відкриває великі можливості відновлення зубного ряду:

  • Заміна одного зуба

У звичайній терапії два суміжних зуба використовуються як кріплення для протезу. Здорові зуби порушуються задля відновлення одного. У довгостроковій перспективі, через більш високе навантаження, ці два зуба стають більш чутливими до хвороб. Отже, коли йдеться про заміну одного втраченого зуба, то цей проміжок найкраще усунути встановленням одного імплантату.

  • Відновлення декількох або всіх зубів

Якщо відсутні зуби, можна встановити протези на імплантатах. У традиційній терапії великий вибір протезів або мостовидних конструкцій, але у всіх варіантах комфорт і якість життя нижче, високі витрати на обслуговування — особливо знімних зубних протезів, термін служби коротший. Зубні протези встановлені на імплантати зберігають здорові сусідні зуби, оберігають кістку щелепи від розсмоктування, не закривають піднебіння, надійно фіксуються, зовнішній вигляд і вимова пацієнта поліпшуються. Ви можете потужно кусати і пережовувати, демонструючи свою найкращу усмішку.

Вигравайте у якості життя! Використовуйте можливості, що відкривають імплантати! Телефонуйте зараз за номером 067 506 81 96!

З любов’ю до посмішки,
Ваш стоматолог,
Ритченко Ігор Григорович