Будущее принадлежит медицине
предохранительной. Эта наука,
идя рука об руку
с лечебной, приносит несомненную
пользу человечеству

Н.И.Пирогов

Профілактика

Типові завдання лікаря-стоматолога змінилися за ці роки. Якщо раніше на першому плані було лікування карієсу, то сьогодні ведеться робота в першу чергу його запобіганню. Досвід показує, що професійне, регулярне і послідовне професійне чищення зубів значно зменшує кількість карієсу. Таким чином, у стоматологічній клініці лікаря Ритченка ефективно використовується концепція профілактики для зменшення кількості карієсу, запобігання захворюванням ясен і боротьби з пародонтитом, а також загального поліпшення здоров’я порожнини рота. На додаток до професійного та ретельного чищення зубів, будь ласка, зв’яжіться з нами, ми підберем необхідні засоби для ефективного догляду вдома.

Зняття твердого та м’якого зубних нальотів, плям, проходить безболісно за допомогою відповідних приладів. Після цього зуби поліруються і, на прохання, фторуються. Разом з нашим фахівцем Ви можете скласти план майбутніх відвідувань.

Скористайтеся індивідуальними консультаціями кваліфікованих фахівців для підтримки здоров’я зубів і свіжого, приємного відчуття в роті!

      Ви хочете індивідуальну зустріч з профілактики? Тоді зателефонуйте нам за номером  426 – 00 – 56!

З любов’ю до посмішки,
Ваш стоматолог,
Ритченко Ігор Григорович