Возможно все.
На невозможное просто требуется
больше времени.

Дэн Браун

Імплантологія та хірургія

Зубні протези на імплантатах – найкращий метод відновлення втрачених зубів. Встановлення імплантатів відкриває великі можливості відновлення зубного ряду:

  • Заміна одного зуба

Коли справа доходить до заміни одного зуба, який було втрачено, то цей проміжок найкраще усунути встановленням одного імплантату. У звичайній терапії два суміжних зуба будуть використані як кріплення для мостовидного протезу. Два здорові зуба будуть порушені задля відновлення одного. У довгостроковій перспективі ці два зуба через більш високе навантаження стають більш чутливими до хвороб.

  • Незнімний протез на імплантаті

Якщо відсутні декілька поспіль зубів або усі, тоді краще встановити імплантати. У традиційній терапії більший вибір протезів або мостовидних конструкцій, але у всіх варіантах комфорт і якість життя нижче, більш високі витрати на обслуговування — особливо знімних зубних протезів, а також коротший термін служби. Незнімні зубні протези встановлені на імплантати надійно їх закривають, а значить, захищають від попадання часток їжі в проміжки конструкції.

  • Знімний протез

Якщо відсутні усі зуби, можна встановити знімний протез на імплантаті. При цьому імплантати оберігають кістку щелепи від розсмоктування. Протез не закриває піднебіння, надійно фіксується, зовнішній вигляд і вимова пацієнта поліпшуються.

 Ви зацікавлені в можливостях, що відкривають імплантати? Зателефонуйте зараз за номером 067 506 81 96!

З любов’ю до посмішки,
Ваш стоматолог,
Ритченко Ігор Григорович