Противодействуй болезни вначале;
поздно думать о лекарствах,
когда болезнь укоренилась от
долгого промедления.

Овидий

Ендодонтія

Якщо корінь зуба запалений і потребує лікування, то таке лікування називається ендодонтичне. Якісне ендодонтичне лікування вирішує майбутнє хворого зуба. Наша мета полягає в тому, щоб зберегти зуб. Таким чином, ендодонтичному лікуванню ми приділяємо особливу увагу: використовуємо найсучасніші технології та новітні сертифіковані стоматологічні матеріали, що випробувані в роботі та підтвердили відмінний віддалений результат.

Лікування кореневого каналу необхідне, коли карієс дуже великий і наближається до нерва. Сучасні технології, як то мікроскоп чи лазерне світло, дозволяють нам проводити дуже успішне ендодонтичне лікування. Після локального знеболення лікар механічними інструментами обробляє кореневі канали і видаляє запалені нерви. Тепер потрібно видалити бактерії із кореневого каналу, тут незаміннім є лазер. Лазерна енергія проникає глибоко в систему каналів і надає свій стерилізаційний ефект. Світло досягає самих маленьких каналів і канавок, яких не може досягти механічний інструмент. Цей процес є безболісним для пацієнта. Згодом в зуб закладається заспокійливий і протизапальний препарати. Тепер ми повинні почекати кілька днів. Після такого лікування кореню зуб можна швидко відновити пломбою, вкладкою або коронкою.

Використання лазера при лікуванні зубів показане у багатьох випадках. Хоча дослідження показують, що традиційна терапія успішна у сімдесяти відсотках випадків, ймовірність успіху з лазерним лікуванням зубів зростає до дев’яноста відсотків.

          У вас є питання про лікування кореневих каналів? Тоді зателефонуйте нам по номеру 067 506 81 96!

З любов’ю до посмішки,
Ваш стоматолог,
Ритченко Ігор Григорович